informacje i oferta

Proszę wybrać odpowiednią zakładkę:


Fotografia Ślubna
Sesje rodzinne, dziecięce
Portret biznesowy
Produkty
Sesja w prezencie

 

Dzień Ślubu to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dwojga ludzi, którzy decydują się być na zawsze razem.

Warto te chwile upamiętnić, zatrzymać na fotografiach. Tak by nawet po wielu latach, móc wrócić raz jeszcze do tych wspaniałych i wzruszających chwil, by przeżyć raz jeszcze ten dreszczyk emocji. Będę zaszczycony móc uwiecznić to wszystko dla Was, Waszych rodzin, bliskich.

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące fotografii ślubnej:


Jaki jest styl Pana pracy podczas dnia ślubu?

Do dnia ślubu podchodzę stricte reportersko, nie będę Państwu kazał "pozować", nie będziecie musieli powtarzać czynności "do zdjęć". To jest Wasz dzień, a moim zadaniem jest uwiecznienie emocji, wydarzeń na fotografiach, bez ingerencji w to, co się dzieje. Oczywiście jeśli będzie taka potrzeba, to mogę coś zasugerować, podpowiedzieć itp.

 

Zdjęcia wykonuje Pan osobiście, czy posiada Pan pracowników?
Fotografuję osobiście, zdjęcia firmuję swoim nazwiskiem, nie zlecam wykonywania zdjęć osobom trzecim.


Czy możliwe jest wykonanie zdjęć plenerowych w innym terminie niż dzień ślubu?

Tak, jak najbardziej preferuję zdjęcia plenerowe w innym dniu, po Państwa ślubie. Jeśli nie ma takiej możliwości to sesja może się odbyć w dniu ślubu.


Kto wybiera miejsce na sesję w plenerze?

Miejsce do zdjęć plenerowych ustalamy wspólnie. Jeśli macie Państwo swoje ulubione, w którym chielibyście by sesja się odbyła to oczywiście możemy ją tam zrealizować. Jestem otwarty na Wasze sugestie, to mają być zdjęcia przede wszystkim dla Was, wykonane wedle Waszych oczekiwań. Możecie także zdać się na mnie, wtedy ja zaproponuję Wam "miejscówki" i wcześniej je sobie ustalamy.


Posiada Pan certyfikat, uprawniający do robienia zdjęć podczas Mszy Świętej (ślubów, Komunii, Chrztów)?

Tak, ukończyłem kurs liturgiczno-pastoralny dla operatorów sprzętu audiowizualnego oraz posiadam pisemne poświadczenie jego odbycia. Wiedza zdobyta na kursie pozwala mi postępować zgodnie z zasadami przyjętymi przez Kościół. Podczas Mszy Świętej zachowuję się godnie i dyskretnie, tak by nie być w centrum uwagi. Podczas całego dnia ślubu jestem ubrany odpowiednio do sytuacji.


W jakich regionach Polski Pan pracuje?

Pracuję głównie na terenie województw lubuskiego (Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra itd.), wielkopolskiego (Poznań i okolice) oraz zachodniopomorskiego (Szczecin). Aczkolwiek mogę podjąć się zlecenia także w innym regionie Polski, lub za granicą.

 

Polecam:


Filmowanie ślubu/wesela, Marcin Idziaszek www.wonderdream.pl

Makijaż ślubny - Yasumi ul. Wyszyńskiego Yasumi

Zespół muzyczny - "Na Drugą Stronę" www.drugastrona.pl
Zespół muzyczny - "MajkBand" www.majkband.pl/

Zespół muzyczny - "Czysta Energia" www.zespol-czysta-energia.pl/

DJ Grzegorz Szyszka www.djlubuskie.eu/

DJ Polack www.djpolack.com.pl

DJ Bizon www.djdlaciebie.pl

DJ Daniel Zieliński www.prowadzenieimprez.com.pl

Wizażysta, makijaż ślubny - Przemysław Janus www.przemekjanus.pl/

 

fotograf Gorzów Wlkp., fotograf Zielona Góra, fotografia ślubna lubuskie


________  S T R E F A  K L I E N T A  ________

Zatrzymajcie piękne rodzinne chwile w kadrach fotografii, uwiecznijcie Waszą rodzinę, Waszą miłość. Zdjęcia tego typu staram się robić głównie w plenerach, jeśli oczywiście aura na to pozwala. Zdecydowanie lepsze i naturalne są takie miejsca, niż pozowane zdjęcia w studio na oklepanych, sztucznych tłach. Podczas sesji staram się by była to dobra zabawa dla Waszej rodziny, bez stresu, w radosnej atmosferze. Sesje rodzinne czy dziecięce mogą być świetnym prezentem dla najbliższych. W swojej ofercie posiadam ręcznie wykonywane vouchery/zaproszenia, które można wręczyć komuś z rodziny czy przyjaciołom. Szczególy w zakładce SESJA W PREZENCIE na tej stronie.

„Jak Cię widzą, tak Cię piszą” - dość stałe porzekadło, ale jakże aktualne właśnie w dzisiejszych czasach. Bardzo często w kontaktach międzyludzkich liczy się pierwsze wrażenie. Nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale poznając kogoś albo patrząc na czyjąś fotografię, podświadomie, już w ciągu kilku sekund wyrabiamy sobie o niej pewne zdanie, rysujemy jej obraz. Może to być np. odczucie wzbudzenia zaufania, które jest pożądane w wielu zawodach jak choćby lekarz czy prawnik. By tak się stało musi zadziałać właśnie efekt pierwszego wrażenia.
Wygląd, stosowny ubiór, miejsce sesji - to wszystko musi ze sobą współgrać. W przypadku wspomnianego na przykład zawodu prawnika - wzbudzać zaufanie.
W swojej pracy spotkałem się też z sytuacją, gdzie nie był pożądany portret zbyt oficjalny, zdjęcia miały być w stylu „casual”, tj. bardziej na luzie, aczkolwiek cały czas w profesjonalnej oprawie. Dobrze zrobione zdjęcie powinno identyfikować daną osobę, z organizacją, firmą, czy wykonywanym zawodem.
I tu pojawia się konieczność profesjonalnego wykonania sesji zdjęciowej. Dobrze oświetlony kadr, stosowny ubiór, odpowiednia poza osoby fotografowanej oraz właściwie dobrane miejsce.

Kolejny, równie ważny etat po wykonaniu sesji, to tzw. "postprocessing", czyli obróbka zdjęcia oraz jego właściwy retusz. Nie zawsze pożądane jest zbyt „agresywne” ingerowanie w wygląd danej osoby, gdyż może to wywołać w odbiorcy uczucie sztuczności, co z kolei może podważyć zaufanie i wiarygodność. Dlatego też zawsze staram się odpowiednio dobrać poziom retuszu, tak by nie zmieniać wyglądu fotografowanej osoby, a raczej podkreślić jej zalety.


Wydruki na płótnie

Oferuję Państwu wydruki na wysokiej jakości płótnie Canvas, w bogatej ofercie rozmiarów. Będąc fotografem wiem jak ważne jest oddanie barw, stąd też zapewniam wysoką jakość finalnego produktu. Większość firm oferujących wydruki nie obrabia i nie retuszuje (nawet jeśli to konieczne) Państwa zdjęć. Tylko u mnie przygotowanie pliku (zdjęcia) do druku tj. obróbka i ewentualny retusz - GRATIS! Wysyłacie mi Państwo plik(i), i o nic więcej się nie martwicie :)

Dostępne rozmiary wydruków:

30cm x 30cm, 40cm x 30cm, 40cm x 40cm, 50cm x 40cm, 50cm x 30cm
50cm x 50cm, 60cm x 40cm, 60cm x 60cm, 70cm x 50cm, 80cm x 60cm
70cm x 70cm, 90cm x 60cm, 100cm x 70cm, 120cm x 80cm, 140cm x 100cm


Personalizowane karty do gry, z Twoim nadrukiem

Świetny gadżet reklamowy, ale i ciekawy prezent dla kogoś bliskiego. Pełna talia 54 kart, które na odwrocie (rewersie) będą miały wybrane zdjęcie, lub logo np. Twojej firmy. Wszystkie karty są powlekane folią, co zwiększa ich trwałość. Zapakowane w papierowe pudełko, które również posiada nadruk. Cena kalkulowana w zależności od ilości sztuk. Po więcej infomacji zapraszam pod numer telefonu, lub e-mail, które znajdują się w dziale KONTAKT.

 

 

 

Świetny podarunek dla bliskiej osoby. Sesja fotograficzna w prezencie!

 

Chciałbyś podarować bliskiej osobie coś niebanalnego, wyjątkowego? Masz okazję wykupić sesję fotograficzną dla koleżanki, żony, kogoś z rodziny itd. Może to być sesja na przykład rodzinna, portretowa, dziecięca, zakochanych. Z okazji jakiejś uroczystości, rocznicy, urodzin, ale i bez jakiejś szczególnej okazji!

 

Do każdego tego typu prezentu otrzymujesz elegancki, ręcznie robiony voucher (bon podarunkowy), który po prostu wręczasz obdarowanej osobie. Voucher może być zrobiony z wymyślonym przez Ciebie na tę okazję tekstem itp.

 

Zapraszam

 

 


Strefa klienta

login:  hasło:

fotografia ślubna gorzów wlkp., fotograf gorzów wlkp., fotografia rodzinna gorzów, sesja rodzinna lubuskie, fotografia ślubna zielona góra, fotograf zielona góra, fotograf ślubny lubuskie, fotografia dziecięca gorzów, sesja ciążowa gorzów, fotografia kulinarna gorzów, zdjęcia żywności lubuskie, portret biznesowy lubuskie, sesja wizerunkowa gorzów, fotografia portretowa gorzów, zdjęcia komunijne gorzów, zdjęcia do portfolio gorzów, hochzeitsfotografie Berlin, hochzeitsfotografie Frankfurt Oder, fotograf szczecin, fotografia ślubna szczecin, fotograf ślubny zachodniopomorskie, fotografie nieruchomości gorzów, zdjęcia nieruchomości lubuskie, fotografia wnętrz gorzów wlkp., zdjęcia mieszkań lubuskie

facebook 
© 2016 photo-markowski.net Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione. Polityka Prywatności